Menu

Kim jestem

Ewa Stellmach - trener mentalny, coach sportowców

Sport to ważna część mojego życia, moje doświadczenie bycia sportowcem wykorzystuję w codziennej pracy ze sportowcami – od 5 roku życia łyżwiarstwo figurowe, potem 12 lat siatkówka jako zawodnik a następnie trener, nauczyciel wychowania fizycznego i mama sportowca – siatkarza, absolwenta SMS i zawodnika kadry Polski w siatkówce plażowej . Ukończyłam AWF w Katowicach, Akademię Pedagogiczną w Krakowie i psychologię w ŚWSZ im. J. Ziętka w Katowicach. Certyfikowany coach ICF oraz Noble Manhattan&IIC London, posiadam też certyfikat coacha grupowego i zespołowego Pracowni Coachingu NOVO w Warszawie. Jestem konsultantem AQR International, stworzyłam polską wersję raportów rozwojowego i coachingowego testu do diagnozy odporności psychicznej MTQ48 Sport.

Legendarny bokser Muhammad Ali powiedział:

"Mistrzostwo nie rodzi się na sali treningowej, mistrzostwo rodzi się z tego co masz głęboko w sobie - z pragnień, marzeń i wizji"

Psychika nie ogranicza ciała, kiedy wie po co ten wysiłek, po co litry wylanego potu, zmęczenie, ból, czasem łzy. Praca mentalna to w dzisiejszych czasach jeden z najważniejszych czynników osiągania sukcesu w sporcie:

SUKCES MASZ W GŁOWIE I PORAŻKĘ MASZ W GŁOWIE - pokazuję jak świętować sukcesy, a z porażek i błędów wyciągać naukę.

Ewa - about

Pracowałam min.z siatkarkami MKS Tauron Dąbrowa Górnicza, reprezentacją Polski w short track-u, reprezentację Polski w gimnastyce sportowej, piłkarzami ekstraklasy i Nice I Ligii, min. Górnika Zabrze, Zagłębia Sosnowiec, Cracovii, GKS Katowice, Śląska Wrocław, zawodnikami K1 Sportowe Zagłębie, LA, judo, koszykówki, pływania, łyżwiarstwa figurowego i innych dyscyplin. Jestem trenerem w programie Złote Dziecko – przygotowującego najlepszych, młodych opolskich sportowców do funkcjonowania w zawodowym sporcie.

Jestem prelegentem na Kongresie Psychologii Sportu w Warszawie, konferencjach dotyczących wsparcia sportowców, min "Lekkoatletyka dla każdego", " Rozwój młodych talentów", I zjeździe Polskiego Towarzystwa Mięśni, Ścięgien i Więzadeł – konferencja dotycząca medycyny sportowej.

Pracuję również z przedsiębiorcami, ludźmi kierującymi zespołami w zakresie wsparcia mentalnego oraz budowania zespołów, budowania relacji i poprawy jakości komunikacji.

W mojej pracy oprócz skuteczności działań, ważna jest etyka pracy, która ma gwarantować pełne zaufanie, komfort i bezpieczeństwo w relacji. Moja praca ma więc charakter poufny, referencje udostępniam wyłącznie za zgodą klienta.

Ewa - book

Dane kontaktowe

Nawiąż współpracę

Telefon

+48 601 881 930